Saturday 11 July

Time: GMT+2

-------------------------------------------------------------------------------

F1 Austria - Qualifying - 14:00

Greece Super League - Panionios Vs Panaitolikos - 17:15

Greece Super League - OFI Vs Aris - 19:30

Copa por Mexico - Guadalajara Vs Mazatlan - 00:30

Copa por Mexico - America Vs Cruz Azul - 02:55

Channel 1

-------------------------------------------------------------------------------

English Premier League - Norwich Vs West Ham - 12:30

English Premier League - Liverpool Vs Burnley - 15:00

English Premier League - Sheffield Vs Chelsea - 17:30

English Premier League - Brighton Vs Man City - 20:00

MLS - Atlanta United Vs New York RB - 01:00

MLS - Cincinnati Vs Columbus Crew - 03:30

Channel 2

-------------------------------------------------------------------------------

Spain Primera Division - Osasuna Vs Celta de Vigo - 16:00

Spain Primera Division - Valladolid Vs Barcelona - 18:30

Spain Primera Division - Atletico de Madrid Vs Betis - 21:00

UFC Fight Night - Preliminaries - 01:00

UFC Fight Night - Usman Vs Burns - 03:00

Channel 3

-------------------------------------------------------------------------------

English Premier League - Watford Vs Newcastle - 12:30

Italy Serie A - Lazio Vs Sassuolo - 16:15

Italy Serie A - Brescia Vs Roma - 18:30

Italy Serie A - Juventus Vs Atalanta - 20:45

Channel 4

-------------------------------------------------------------------------------

Greece Super League - Lamia Vs AEL Larissa - 17:15

Portugal Primeira Liga - Belenenses Vs Moreirense - 19:15

Channel 5

-------------------------------------------------------------------------------

Croatia 1 HNL - Inter Zapresic Vs Rijeka - 17:55

Croatia 1 HNL - Osijek Vs Istra 1961 - 20:05

Channel 6

-------------------------------------------------------------------------------

English Championship - Derby Vs Brentford - 12:30

English Championship - Barnsley Vs Wigan - 15:00

Channel 7

-------------------------------------------------------------------------------

Poland Ekstraklasa - Arka Gdynia Vs Lodzki - 14:00

Poland Ekstraklasa - Legia Vs Cracovia - 16:30

Poland Ekstraklasa - Wisla Vs Korona Kielce - 19:00

Channel 8

-------------------------------------------------------------------------------

Russia Premier League - Arsenal Tula Vs Tambov - 14:00

Russia Premier League - Akhmat Grozny Vs Zenit - 16:30

Russia Premier League - Sochi Vs Spartak Moscow - 18:30

Channel 9

-------------------------------------------------------------------------------

Switzerland Super League - Zurich Vs Sion - 17:15

Switzerland Super League - Basel Vs Young Boys - 19:30

Channel 10

-------------------------------------------------------------------------------

Belarus Vysshaya Liga - Belshina Vs Zhodino - 14:30

Belarus Vysshaya Liga - BATE Vs Slavia Mozyr - 16:30

Belarus Vysshaya Liga - Shakhtyor Vs Gorodeja - 18:30

Channel 11

-------------------------------------------------------------------------------

Turkish Super Lig - Fenerbahce Vs Sivasspor - 19:00

Channel 12

-------------------------------------------------------------------------------

Spain Segunda Division - Racing Vs Huesca - 16:00

Spain Segunda Division - Las Palmas Vs Mirandes - 18:30

Spain Segunda Division - Cadiz Vs Fuenlabrada - 20:45

Channel 13

-------------------------------------------------------------------------------

Turkish Super Lig - Goztepe vs Genclerbirligi - 19:00

Channel 14

-------------------------------------------------------------------------------

Sweden Allsvenskan - Falkenbergs Vs Ostersunds - 14:00

Sweden Superettan - Jonkopings Vs Degerfors - 16:30

Channel 15

-------------------------------------------------------------------------------

Sweden Allsvenskan - Hammarby Vs Sirius - 14:00

Sweden Superettan - Orgryte Vs Sundsvall - 16:30

Channel 16

-------------------------------------------------------------------------------

Greece Super League - Volos Vs Atromitos - 17:15

Channel 17

-------------------------------------------------------------------------------

Greece Super League - Xanthi Vs Asteras Tripolis - 17:15

Channel 18

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Ingolstadt Vs Nurnberg - 17:15

Channel 19

-------------------------------------------------------------------------------